Blog

tayberr space 6

Masáž Nitra

Masáž Nitra Vám ponúka oddych a relax v príjemnom prostredí pre načerpanie novej energie do života. Získate späť svoju duševnú harmóniu, ktorá bude revitalizovať Vaše, fyzické a duševné zdravie. Masáž Nitra Vám ponúka terapiu na mieru vo forme relaxačnej masáže pre nastolenie správnej rovnováhy vo vašom tele. Vaša návšteva bude prospešná pre zvýšenie životného komfortu, ktorý Vám prinesie schopnosť relaxovať, zmierňuje zlú náladu alebo depresiu a kopec ďalších zdravotných benefitov. Masáže efektívne podporujú imunitný systém a eliminujú bolesti svalov a kĺbov. V prípade záujmu o termín na masáž alebo ak máte nejaké otázky, môžete ma kontaktovať na telefónne číslo.

tayberr ind massage

Indická masáž hlavy

Tento druh masáži Vám ponúka uvoľnenie všetkej nahromadenej negatívnej energii pre získanie duševnej pohody, ktorá je následne odrazovým mostíkom pre šťastný život. Masáž hlavy taktiež podporuje rast vlasov a veľmi účinne rieši problémy so spánkom. Masírovanie hlavy sa v Indickej kultúre realizuje už od dávnej minulosti, kde bolo vždy cieľom dosiahnuť osvieženie a povzbudivý účinok pre renesanciu, vlastného života. Indická masáž hlavy všeobecne vytvára pohodu a eleminuje stres, preto sa nazýva aj terapiou pre krajší život. V prípade záujmu o Indickú masáž hlavy ma kontaktujte na telefónnom čísle.

tayberr foot massage

Masáž nôh

Masáž nôh je centrom pre terapiu akupresúrnych bodov, prostredníctvom ktorých môžete podporiť regeneračné procesy v ľudskom organizme. Prostredníctvom masaže dochádza k efektu dokonalého uvoľnenia a zároveň výborne posiľňuje imunitný systém, vo forme zvýšenej produkcii, endorfínov a ďalších dôležitých hormónov. Masaž nôh priaznivo pôsobí aj na dušený stav, človeka. Pri masáži pocítite relax a harmóniu pre komfortnejší a šťastnejší život. Masaž nôh Vám dodá do života geniálny relax a komfort. V prípade záujmu o Indickú masáž hlavy ma kontaktujte na telefónnom čísle.

tayberr back massage

Masáž chrbta

Masáž chrbta pôsobí pozitívne na fyzickú aj duševnú kondíciu človeka a účinne tak eliminuje bolesť a únavu. Pravidelnými masážami a cvičeniami budete predchádzať bolestiam, ktoré negatívne vplývajú na pohodu človeka a celkovú kvalitu života. Masáž chrbta urýchľuje regeneráciu a znižuje stuhnutosť svalov. Takáto masáž tiež vyplavuje toxíny a soli z organizmu, čo tiež rovnako prispieva ku revitalizácii zdravia človeka. Pomáha pri liečbe, ochorení pohybového aparátu, formou stimulácie krvného obehu a regenerácie biochemických procesov v ľudskom tele. V prípade záujmu o Indickú masáž hlavy ma kontaktujte na telefónnom čísle.

tayberr foot2 massage

Akupresúrna masáž chodidiel

Masáž chodidiel odstraňuje duševný stres a napätie. Uvoľňuje celé ľudské telo a pripravuje ho pre načerpanie novej potrebnej energie. Na chodidlách sa nachádzajú nervové zakončenia, ktoré sú napojené na riadiace centrá v mozgu a tie následne ovládajú svaly a orgány v tele človeka. Masáž chodidla výborne stimuluje regeneračné procesy v ľudskom organizme. Masér stimuluje prekrvenie svalových vlákien, čím aktivuje aj nervový systém v organizme a obnovuje tak kvalitu nervových zakončení v ľudskom tele. Masáž chodidiel je inovatívna technika inšpirovaná starými čínskymi akupresúrnymi terapiami pre odblokovanie nerového systému.

tayberr reflex massage

Reflexná masáž

Reflexná masaž je účinná terapia postihnutého miesta, kde sa prejavuje bolesť alebo únava. Prostredníctvom mierneho podráždenia, tkaniva sa očakáva reflexná regenerácia nervového centra. Reflexná masaž je súbor techník a stimulov, ktoré pozitívne pôsobia na celkový stav ľudského organizmu. Reflexný terapeut aplikuje masažné techniky chodidla pre odblokovanie centier, ktoré sú zodpovedné za reguláciu procesov pre optimálne hormonálne hladiny v ľudskom tele. Reflexná masáž sa aplikuje pri problémoch s chrbticou spôsobené najmä sedavou prácou či športom.

tayberr classic massage

Klasická masáž

Klasická masáž je najpouživanejšou, maserskou technikou, s ktorou získate harmóniu a dokonalý pocit relaxu. Odborný masér aplikuje techniky pre účinnú elimináciu stuhnutia a bolesti svalov. Rovnako tiež výborne pôsobí na prekrvenie tkanív ľudského organizmu. Tlak, rýchlosť a hmaty refenerujú svaly a tkanivá v ľudskom tele. Pri masáži používam oleje v BIO kvalite pre optimalizáciu procesu masírovania a účinkov na regeneráciu ľudského organizmu. Klasická masáž Vám odblokuje stuhnuté zóny a rozpustí svalové spazmy ktoré vytvárajú zápalové procesy. Klasická celotelová masáž je výborným pomocníkom pre dosiahnute revitalizácie, pohybového aparátu. V prípade záujmu si môžete rezervovať termín jednoducho online na našej webstránke.